درباره تیفا مارکت

فروشگاه اینترنتی تیفامارکت

 

بهار سال ۹۹ کرکره فروشگاه تیفامارکت را بالا بردیم. تیفا متولد شد تا هر چیزی را که می‌خواهید، با دستی باز از میان تنوع کالاها انتخاب کنید و با چند کلیک بخرید؛ امن‌تر، ساده‌تر، کم‌هزینه‌تر.

کرکره‌های تیفا هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز بالاست. چرا که خرید آنلاین، حالا سبک زندگی ما را می‌سازد. می‌خواهیم زندگی برای شما راحت‌تر باشد، همه‌چیز در دسترس باشد و در هیچ‌ نقطه‌ای از کشورمان، هیچ کسی در خرید آنلاین دچار مشکل نشود. می‌خواهیم جایی باشیم که ریز و درشت مایحتاج هموطنان‌مان را بدون دردسر و هزینه به دستشان می‌رسانیم.

  • برای هر کالایی که می‌خرید، هفت روز ضمانت بازگشت داریم و تا وقتی که مطمئن شویم تجربه خرید رضایت‌بخشی داشتید، پشتیبان شما هستیم.
  • برای ما مهم است اگر به دنبال کالای اصل هستید، در تیفا آن را پیدا کنید. کالاهای اصل را برای شما نشان کرده‌ایم و اصالتشان را تضمین می‌کنیم.

تیفا مارکت همواره تمامی نیازهای روزمره شما را برای خرید اینترنتی انواع محصولات از لوازم آرایشی گرفته تا انواع کتاب تا خرید لوازم جانبی گوشی و… را برای شما عزیزان فراهم نموده تا با تنوع بالای محصولات تجربه خرید اینترنتی آسانی را در ذهن شما به یاد ماندنی کند. ویترین فروشگاه اینترنتی تیفا مارکت شامل کالاها و نیازهای روزانه شما از انواع برندهای ایرانی و خارجی تضمین شده است و شما می توانید با صرفه جویی در وقت و انرژی و هزینه های ناشی از آن با خاطری آسوده اقدام به خرید اینترنتی اقلام مورد نیاز خانواده خود کنید .

تیفا مارکت  ادعا دارد در کمترین بازه ی زمانی سفارش شما را با تضمین بهترین کیفیت و به صورت پرداخت نقدی یا آنلاین به انتخاب خودتان از فروشگاه های معتبر شهر و با پیک رایگان به شما ارائه می دهد.

فروشگاه اینترنتی تیفا مارکت به فروشگاه های سطح شهرکرد متصل است.

 
بستن
مقایسه